• Erasmus + Hiszpania :)

• Tak oto rozpoczął się kolejny projekt Erasmus w naszej Szkole. Po przyjeździe zrobiliśmy rozpoznanie terenu, podziwiając prześliczną miejscowość Marbellę, w której nasi uczniowie przez miesiąc będą odbywać staże i doskonalić swoje umiejętności. W wolnym czasie nie brakuje także wycieczek krajoznawczych - poniżej fotorelacja z wyprawy na Gibraltar :)

• „Wakacje z 11 MBOT”

• Drodzy uczniowie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą udziału w wakacyjnym szkoleniu organizowanym przez 11. Małopolską Brygadę Obrony Terytorialnej.

Serdecznie zapraszamy na „Wakacje z 11 MBOT”. Jeśli lubisz wyzwania, aktywny tryb życia i chętnie uczysz się nowych rzeczy przyjdź do nas! 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej organizuje letnie, 16-dniowe szkolenie z taktyki, obsługi broni i survivalu. To także okazja do poznania nowych osób i zdobycia wyjątkowych umiejętności przydatnych na rynku cywilnym. Specjalnie dla Was planujemy szkolenia w dwóch terminach: od 25 czerwca do 10 lipca oraz od 16 września do 1 października. W całej Polsce jest nas już ponad 32 000. W Małopolsce stanowimy rosnącą siłę, gotową na pomoc lokalnej społeczności. Dołącz do żołnierzy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej i zostań jednym z nas!

• Śladami historii 🛕

• 28 kwietnia odbyła się wycieczka do Wrocławia, gdzie zwiedziliśmy wiele ciekawych i wyjątkowych miejsc - Muzeum Narodowe, Ostrów Tumski, Starówkę, Muzeum Panorama Racławicka. Organizatorem wyjazdu był Pan Jarosław Gałka. Dziękujemy również opiekunom: Pani Kamili Fulbiszewskiej, Katarzynie Markiewicz i Annie Kwiecińskiej.

• Wyniki Powiatowych Konkursów 🏆

• Oto wyniki trzech Powiatowych Konkursów pod Patronatem Starosty Olkuskiego Bogumiła Sobczyka.

Powiatowy konkurs z pierwszej pomocy przedmedycznej pn. "Na mnie zawsze możesz liczyć" przy wsparciu Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu

I miejsce: Natalia Nowak z SP Nr 10 w Olkuszu

II miejsce: Pola Trzaskowska z SP w Bolesławiu

III miejsce: Nadia Staśko z SP Nr 10 w Olkuszu

Konkurs powiatowy pn. "Ekologiczna ozdoba wiosenna"

I miejsce: Maja Skotniczna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zedermanie

II miejsce: Aleksander Barakomski z SP w Kluczach

III miejsce: Marta Bieroń z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Osieku

Wyróżnienie: Magda Januszek z SP Nr 1 w Olkuszu

Program LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego realizowanego przez Województwo Małopolskie

II Powiatowy konkurs pn. "Turniej wiedzy o żywieniu"

I miejsce: Amelia Lesikowska, Natalia Litewka z SP Nr 1 w Bukownie, Nikola Lorek, Celina Barcik z SP w Podlipiu

II miejsce: Maja Wróbel, Julia Tracz z SP w Zawadzie

III miejsce: Łucja Baran, Alicja Kwiatkowska z SP nr 5 w Olkuszu

GRATULUJEMY!!!

• Ogrzani "Blaskiem Miłosierdzia"

• Z okazji "Dnia Miłosierdzia" młodzież naszej Szkoły wystawiła spektakl w sosnowieckim Domu Katolickim, który spotkał się z ciepłym przyjęciem zaproszonych gości, w tym Biskupa diecezjalnego Grzegorza Kaszaka, Dyrektora Caritas Diecezji Sosnowieckiej - ks. Tomasza Folgi oraz Wicedyrektora - ks. Łukasza Gładkiego. Dziękujemy i gratulujemy twórcom oraz opiekunom: Pani Maridzie Zoń, Bożena Noga, Aleksandra Kula, Paulina Glanowska, ks. Paweł Stec

• Konkurs na ekologiczną ozdobę świąteczną!

• Uwaga, uwaga!!!

Ogłaszamy konkurs dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych.

Zapraszamy do wykonania ekologicznej dekoracji wiosennej.

Konkurs objęty jest patronatem Starosty Olkuskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz zapoznania się z regulaminem KONKURS.pdf​​​​​​​

• "Nasz Polonez" 🎭

• Tegoroczny konkurs "Nasz Polonez" przyniósł nam wyróżnienie, przypomniał beztroski jeszcze czas studniówki, pozwolił wyrazić tożsamość narodową kraju, o pięknej tradycji i wielkim sercu. Dziękujemy zaangażowanej młodzieży, opiekunom: Pani Beacie Dumarze- Urban i Pani Monice Pastwie oraz Łukaszowi Krawczykowi, który zdobył tytuł najlepszego tancerza ZS4.

• "Walentynka dla Seniora"

• Nasi uczniowie pod opieką Pani Eweliny Kowalczyk i Pani Katarzyny Żmudki wzięli udział w akcji charytatywnej "Walentynka dla Seniora" organizowanej przez Stowarzyszenie "Bo żyje się raz". Uczennice klasy 3d wykonały piękne kartki walentynkowe a uczniowie klasy 3c upiekli pyszne piernikowe serduszka.

• Muzyczne Walentynki 💖

• Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. Tworzymy walentynkową playlistę Waszych ulubionych przebojów.  Kliknijcie w link https://forms.gle/so8oC5o5VA5MrLfb9 i zdecydujcie, jakie piosenki będą nam towarzyszyć w tym szczególnym dniu. Playlistę dostarczy osobiście sam święty Walenty 14 lutego! Liczymy na Was!