• I miejsce w Polsce dla Królowej Wolontariatu !!!

• W imieniu Społeczności Zespołu Szkół Nr 4 serdecznie gratulujemy Pani Bożenie Nodze PIERWSZEGO MIEJSCA w prestiżowym konkursie „Barwy Wolontariatu”. Gala odbyła się 24 czerwca, a współorganizatorami wydarzenia była Kancelaria Prezydenta RP i NIW-CRSO. Pani Profesor! Podkreślamy, że rozpiera nas duma i poczucie, że BYŁO, JEST I BĘDZIE WARTO!!!

• Erasmus + Hiszpania :)

• Tak oto rozpoczął się kolejny projekt Erasmus w naszej Szkole. Po przyjeździe zrobiliśmy rozpoznanie terenu, podziwiając prześliczną miejscowość Marbellę, w której nasi uczniowie przez miesiąc będą odbywać staże i doskonalić swoje umiejętności. W wolnym czasie nie brakuje także wycieczek krajoznawczych - poniżej fotorelacja z wyprawy na Gibraltar :)

• „Wakacje z 11 MBOT”

• Drodzy uczniowie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą udziału w wakacyjnym szkoleniu organizowanym przez 11. Małopolską Brygadę Obrony Terytorialnej.

Serdecznie zapraszamy na „Wakacje z 11 MBOT”. Jeśli lubisz wyzwania, aktywny tryb życia i chętnie uczysz się nowych rzeczy przyjdź do nas! 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej organizuje letnie, 16-dniowe szkolenie z taktyki, obsługi broni i survivalu. To także okazja do poznania nowych osób i zdobycia wyjątkowych umiejętności przydatnych na rynku cywilnym. Specjalnie dla Was planujemy szkolenia w dwóch terminach: od 25 czerwca do 10 lipca oraz od 16 września do 1 października. W całej Polsce jest nas już ponad 32 000. W Małopolsce stanowimy rosnącą siłę, gotową na pomoc lokalnej społeczności. Dołącz do żołnierzy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej i zostań jednym z nas!