• PRÓBNA MATURA Z CKE

• Uwaga maturzyści!

W dniach 3, 4, 5 i 8 marca w szkole odbędą się próbne egzaminy maturalne zgodnie z Informacją dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dotyczącej testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego.
            Egzamin zostanie przeprowadzony z zachowaniem reżimu sanitarnego.
            Więcej informacji znajdziecie wkrótce na Librusie.

Powodzenia :)

• Poczta walentynkowa :)

• Świętujemy wyjątkowy czas okazywania uczuć: miłości, przyjaźni i pozytywnych emocji. Najwyższa zatem pora, aby przekazać wszystkie wspaniałe życzenia walentynkowe, jakie za pośrednictwem naszej poczty przesłaliście dla swoich sympatii, przyjaciół, koleżanek i kolegów. Radosnych Walentynek!!! Klikamy w obrazek i czytamy

POCZTA WALENTYNKOWA 2021 (padlet.com)

• Tłusty Tydzień w ZS 4 :)

• Tłusty Tydzień w ZS 4: pączki tradycyjne i hiszpańskie, róże karnawałowe, oponki serowe i faworki na zakończenie karnawału. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie akcji.

• "Wyzwolenie KL Auschwitz"

• Serdecznie dziękujemy Międzynarodowemu Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście w PMA-B w Oświęcimiu, za udział w sesji edukacyjnej pt.: „Wyzwolenie KL Auschwitz”. Ciekawy program, a w nim wzruszająca opowieść byłej więźniarki, pani Zdzisławy Włodarczyk, skłania do refleksji i nie pozwala zapomnieć o tych którzy zginęli, a także o dramacie obozowego życia. Uczestnikami sesji online byli uczniowie klas: 4b, 4d, 3b, 2a oraz grupa nauczycieli naszej Szkoly.

• Troszkę kultury proszę - TEATR online

• W czwartek 28.01.21r. grupa uczniów klasy 2a i 2d z inicjatywy Pani Renaty Kubańskiej przeniosła się w świat bohaterów XVII – wiecznej Francji, oglądając spektakl „Tartuffe albo Szalbierz” z oferty Teatru Zagłębia w Sosnowcu. Jedna z najgłośniejszych sztuk Moliera, napisana ponad 350 lat temu, pokazuje m.in. miłość, życie rodzinne, naiwność i obłudę. Przedstawienie skłania do refleksji: czas płynie, a ludzkie wady nie przemijają... szkoda Dziękujemy za niezapomniane wrażenia, świetną grę aktorską i szerzenie kultury w kwarantannie:)