• INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW ZS NR 4

• W związku z zakwalifikowaniem powiatu olkuskiego do czerwonej strefy, oraz wprowadzeniem nowych obostrzeń sanitarnych  zajęcia lekcyjne  (z wyjątkiem zajęć praktycznych) w Zespole Szkół Nr 4 prowadzone będą zdalnie z wykorzystaniem metod kształcenia na odległość.

Nauczanie zdalne będzie obowiązywało od 19 października 2020r. (poniedziałek) do odwołania.

Zajęcia prowadzone będą na zasadach określonych w Zarządzeniu nr 20/2000 Dyrektora Szkoły z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zajęcia obywać się będą według nowego rozkładu zajęć, który umieszczony zostanie na dzienniku elektornicznym Librus najpóźniej w dniu 18 października.

Zajęcia zawodowe praktyczne będą prowadzone stacjonarnie (w szkole). W nowym rozkładzie zajęć zostaną one tak pogrupowane, by ograniczyć liczbę dojazdów do szkoły.

Prosimy o bieżące śledzenie komunikatów  umieszczanych na naszej stronie internetowej oraz w dzienniku elektronicznym.

Dodatkowych informacji lub wyjaśnień udzielą wychowawcy klas lub dyrektor szkoły (kontakt poprzez dziennik elektroniczny).

• Rozstrzygnięcie "Dnia Budowlanych" w ZS 4

• „Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów” – oto hasło przewodnie trwających 12 dni konkurencji w branży budowlanej przygotowanych przez nauczycieli zawodu Panią Gabrielę Serwartkę i Panią Joannę Gorajczyk. Wszystkie klasy budowlane podjęły wyzwanie i stanęły do następujących zmagań:

Konkurencja 1: „Jeden z dziewięciu” - test/quiz z zakresu budownictwa.

Konkurencja 2: „Budowla z piasku” – zespołowe wykonanie budowli z piasku wg własnego projektu.

Konkurencja 3: Plakat – wykonany ołówkiem na zajęciach rysunku budowlanego na temat: „Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów”.

Konkurencja 4: „Na czas…”- wybrany przedstawiciel grupy wkręca na czas do płyty gipsowo-kartonowej 30 wkrętów tworząc napis ZS4.

Powołane jury wyłoniło zwycięzców, a 6 października odbyła się gala wręczenia nagród . Gratulujemy!!!