• KOMUNIKAT NA PODSTAWIE WYTYCZNYCH MEN

• Szanowni Rodzice, Uczniowie.

Nauczyciele naszej szkoły od 12 marca zgodnie z planem lekcji będą wysyłać tematy lekcjii, materiały dla uczniów poszczególnych klas przez dziennik elektroniczny Librus. Zadaniem ucznia jest: odbieranie wiadomości, przepisywanie tematu do zeszytui wykonywanie czynności zleconych przez nauczyciela. W ten sposób unikniemy zaległościi wypełnimy czas w sposób użyteczny. Nauczyciele po ustabilizowaniu sytuacji i wznowieniu zajęć edukacyjnych na bazie przesłanych materiałów i zadań będą mieć podstawę do ustalenia uczniom ocen za wykonane zadania i ćwiczenia. Apelujemy, by Uczniowie unikali dużych skupisk ludzkich (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe).

Jeśli ktoś z Uczniów zapomniał loginu lub hasła do Librusa musi skontaktować się z panią wicedyrektor Teresą Stach (przez messengera) wówczas dostanie nowe hasło.

• KOMUNIKAT

• Informujemy, że od dnia 12 do 25.03.2020r. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zostają zawieszone. Uczniowie nie przychodzą do Szkoły.Nauczyciele w dniu 12 marca pełnią dyżur w Szkole od 9:00 do 12:00 (o godz. 10:30 rozpocznie się konferencja w czytelni przeniesiona z godziny 15:00). Administracja i obsługa pracują w normalnym trybie.Zajęcia kół z projektu Małopolska Chmura Edukacyjna zostają odwołane, co do zajęć online informacje przekaże swojej grupie Pani Wicedyrektor.Odwołane są również kursy z projektu „Inwestujemy w zawodowców”.

O terminie ich kontynuacji uczniowie zostaną poinformowani w późniejszym terminie.Uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły, realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach.Od 16 marca br. będą zawieszone zajęcia realizowane w ramach turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników ( to znaczy, że kursy, które powinny się zakończyć 20 marca zostają od 16 marca przerwane oraz nie rozpoczną się kursy zaplanowane od 23 marca). O terminie ich kontynuacji uczniowie zostaną poinformowani później.

• Dzień kobiet!

• DROGIE PANIE!

W DNIU WASZEGO ŚWIĘTA ŻYCZYMY DUŻO SZCZĘŚCIA, WIOSENNEGO SŁOŃCA,  PROMIENNEGO UŚMIECHU I POGODY DUCHA.DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ OBECNOŚĆ, ŻYCZLIWOŚĆ, CIEPŁO ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA TEGO, CO PIĘKNE.

• Sukces „Dnia Otwartego” naszej Szkoły!!! Ponad 360 uczniów szkół podstawowych wraz z nauczycielami, wyjątkowi goście, mnóstwo atrakcji,integracja Społeczności Szkolnej w mega przedsięwzięciu,pozytywna energia i jeszcze więcej radości.DZIĘKUJEMY!!!

• Ekologia i sztuka w jednym

• 28 lutego gościliśmy na Targach Bio Eko Natura w Katowicach, które odbywają się na terenie byłego szybu kopalnianego KWK „Wieczorek”. Zapoznaliśmy się z szeroką ofertą polskich producentów ekologicznej żywności, naturalnej kosmetyki, olejków eterycznych i wielu, wielu innych. Warto dodać, że obecnie ten zabytkowy obiekt stanowi przestrzeń ekspozycyjną dla Galerii Szyb Wilson, której celem jest promowanie młodych, odważnych artystów malarzy, grafików, fotografików, performerów.

• Turniej Tenisa Stołowego

• 26 lutego w naszej szkole odbył się coroczny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt oraz chłopców. Udział w rozgrywkach zadeklarowało ponad 20 uczniów. Po wielu emocjonujących pojedynkach wyłoniono zwycięzców turnieju, którzy będą reprezentowali naszą szkołę na Zawodach Powiatowych w tej dyscyplinie.Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Anna Roj, II miejsce Aleksandra Pietras, III miejsce Wiola Jedlińska. Po raz trzeci (tradycyjnie 🙂) Kamil Nowak zajął I miejsce wśród chłopców, II miejsce Bartłomiej Baranek, III miejsce Mateusz Górka.

Serdecznie gratulujemy! 🙂

• Informacja dla rodziców i uczniów

• W związku z zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: