• Dzięki nawiązanej współpracy między szkołą a firmą quick-mix, uczniowie klasy 1e uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym efektów dekoracyjnych. Profesjonalne szkolenie teoretyczno – praktyczne zostało przeprowadzone przez Specjalistę ds. Zastosowania Produktów, pana Piotra Jendruscha. Uczniowie pod fachowym okiem instruktora mogli samodzielnie wykonać efekty dekoracyjne na bazie produktów firmy quick-mix. Dla młodzieży była to okazja do zdobycia nowych umiejętności i zebrania kolejnych doświadczeń na drodze kształcenia zawodowego.

• FIRMA QUICK-MIX PRZYJACIELEM ZS NR 4.

• Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4 im. KEN w Olkuszu wraz ze społecznością szkolną nadali Firmie quick-mix zaszczytny tytuł Przyjaciela Szkoły. Wyróżnienie to otrzymaliśmy w podziękowaniu za wsparcie
            w zorganizowaniu stoiska prezentującego zawody budowlane podczas tegorocznego Festiwalu Zawodów w Krakowie.

Szczególne podziękowania należą się naszym pracownikom - Grzegorzowi Lechowskiemu (Produkt Manager) oraz Piotrowi Jendruschowi (Specjalista ds. Zastosowania Produktów) za kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie podczas aranżacji powierzchni stoiska oraz zorganizowanie pokazu obudowy kominka, a także wsparcie merytoryczne uczniów.

Marka quick-mix współpracuje od kilku lat z Dyrekcją, Nauczycielami i Uczniami Zespołu Szkół Nr 4 w Olkuszu. W tym czasie panowie Grzegorz Lechowski oraz Piotr Jendrusch przygotowali i przeprowadzili dla uczniów Szkoły szereg szkoleń na temat nowoczesnych materiałów oraz technologii budowlanych.

• Zajęcia z carvingu

• W pracowni hotelarskiej odbywały się zajęcia z carvingu. Jest to sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach wywodząca się z Dalekiego Wschodu. Uczniowie klasy 1C pokazali swoje cebulowe fantazje.

• Praktyki w Grecji

• Wychodzimy z propozycja praktyk zawodowych dla pełnoletniej młodzieży z klas hotelarskich i gastronomicznych. Praktyki odbędą się w  luksusowych hotelach na Krecie, Rodos lub KOS.

Stawki jakie oferują hotelarze to od 400-550 euro miesięcznie w zależności od hotelu, długości trwania praktyk, doświadczenia. Hotele zapewniają przelot, zakwaterowanie, wyżywienie i certyfikat odbycia praktyk

Warunki jakie muszą spełniać uczniowie to komunikatywna znajomość języka angielskiego,
            Wyjazdy tak jak zwykle są na 3 miesiące.

Filmik o praktykach: https://liblink.pl/MXAeI4OLYx
            Prosimy o kontakt z Panią Barbarą Tarką.
            Praktyki Studenckie w Grecji Tel +48 660490914; Fax +48 12 345 0515

Podłęska 17c/36 Krakówe-mail biuro@praktykistudenckie.euweb www.praktykistudenckie.eu