• MISIE RATOWNISIE

• Pierwsze pluszaki już są! Akcja nabiera rozpędu! Zbieramy dla dzieci poszkodowanych w wypadkach, nie pozostańmy obojętni! Pluszaki nie muszą być nowe, ale muszą być czyste i nie zniszczone, wielkości 25 - 40 cm. Akcja trwa do ferii. Pluszaki przynosimy do p. K. Markiewicz i p. K. Fulbiszewskiej

• WIGILIA MIESZKAŃCÓW OLKUSZA

• Wolontariusze naszej Szkoły zaangażowani w Wigilię Mieszkańców. Dziękuję Pani Justynie Krzemień i Wspaniałej Dziesiątce uczniów za poświęcony niedzielny czas i radość dzielenia się dobrem:)

• JASEŁKA 2019

• Jasełka 2019 - rozśpiewane, energetyzujące, klimatyczne... w wykonaniu klas technikum usług fryzjerskich II d i I d, pod czujnym okiem wychowawców: Pani M. Wąs i Pani E. Kowalczyk

• GALA KONKURSU "MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ"

• Nagrody w małopolskim konkursie "Mam zawód. Mam fantazję" rozdane. Cieszymy się, że kolejny raz nasi uczniowie z branży gastronomicznej i budowlanej okazali się jednymi z najlepszych w województwie.

• MUZEUM UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

• W sobotę 7.12.2019r. Uczennice z klasy 4b i 4c pod opieką Pana Jarosława Gałki zwiedziły Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego "Collegium Maius" w Krakowie. Wycieczka ta to jedna z form przygotowań, naszych maturzystek, do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Po udanym zwiedzaniu zasłużona kawa w muzealnej kawiarni "u Pęcherza "

• I Powiatowy Muzyczno - Recytatorski Turniej Językowy - " LINGWISTYCZNA WIEŻA BABEL"

• I POWIATOWY MUZYCZNO - RECYTATORSKI TURNIEJ JĘZYKOWY - "LINGWISTYCZNA WIEŻA BABEL" rozstrzygnięty!!! Dziękujemy Staroście Olkuskiemu Panu Bogumiłowi Sobczykowi Bogumił Sobczyk za patronat honorowy, jurorom za ponad 4 godziny intensywnej pracy, uczestnikom za niezapomniane emocje i tak liczne przybycie (50 osób), wydziałowi edukacji i Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, a organizatorom za całokształt.

Zapraszamy do naszej galerii.

• XVII Zbiórka Żywności Caritas TAK, POMAGAM

• Boże Narodzenie to szczególny, bardzo ważny czas, kiedy każdemu potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami. Wolontariusze Zespołu Szkół Nr 4 pragną dotrzeć z pomocą do jak największej liczby osób potrzebujących, aby każdy mógł cieszyć się wigilijnym posiłkiem.

• I miejsce naszej Szkoły w konkursie EKOmoda

• I miejsce naszej Szkoły w konkursie EKOmoda zorganizowanym podczas konferencji "Dbam o zdrowie i środowisko" połączonej z uroczystymi obchodami 100-lecia Służb Sanitarnych. Fantastyczny strój Natalii Matejko z klasy Id inspirowany wizją Pani Eweliny Kowalczyk zapewnił nam najwyższą lokatę. Warto wspomnieć o drugim uczestniku naszej szkoły: Piotrze Knurowskim i jego niezwykle pracochłonnej ekostylizacji. BRAWO!!!

• Świąteczna zbiórka żywności

• Tegoroczna świąteczna zbiórka żywności była rekordem nie tylko w naszej szkole, a wśród wszystkich zbierających żywność Klubów Wolontariackich w Olkuszu. W ciągu dwóch dni 29-30.XI.2019r zebraliśmy łacznie w trzech sklepach Lidlu, Biedronce i Stokrotce ponad 1620 kg żywności. Całość produktów ze zbiórki przeznaczona jest dla potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły. W tym roku zbiórkę przeprowadziły panie: B.Noga, J.Gorajczyk, D.Kalisz-Stach, P.Glanowska, M.Kocjan -Chmist oraz B.Odrobińska i oczywiście około 90 uczniów- wolontariuszy naszej szkoły, którzy jak zwykle dali z siebie wszystko aby wspomóc rodziny swoich kolegów i koleżanek, jesteście super, bez Was nie byłoby tego sukcesu. Drodzy wolontariusze Wasza praca charytatywna przyniesie radość w wielu domach w tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

• XII Targi Wolontariatu

• Spotkania takie jak dzisiejsza XII edycja Targów Wolontariatu zorganizowanych przez Stowarzyszenie Dobroczynne RES SACRA MISER w Olkuszu i ZS Nr 4 w Olkuszu, to momenty, w których możemy docenić ludzi w nieprzeciętny sposób myślących o drugim człowieku, niosących im pomoc i nieoczekujących nic w zamian.

Dziękujemy za to, że jesteście, że potraficie patrzeć uważnie i słuchać. RAZEM MOŻEMY DUŻO WIĘCEJ!

• II miejsce w konkursie CARITAS

• II miejsce w konkursie CARITAS "Wolontariat podaj dalej" to zwieńczenie całorocznej pracy Grupy Wolontariuszy naszej szkoły i opiekunów: Pani Bożeny Nogi I Pani Joanny Gorajczyk. Fantastyczny wynik!!!

•  "Poznaj swoje prawa w pracy "
            • "Poznaj swoje prawa w pracy "

• Etap szkolny konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy ", organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy w Krakowie. Rywalizowało 12 uczennic z klas : 1b, 1e,2b,2d.Poziom wiedzy wszystkich uczestniczek był bardzo wyrównany (o czym świadczy dogrywka) jednak do etapu rejonowego mogły zakwalifikować się tylko 2 osoby i były to Kamila Furman oraz Natalia Chojowska z klasy 2b. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników. Brawo dziewczyny