• Zajęcia praktyczne

• Zajęcia praktyczne w pracowni fryzjerskiej. Uczennice z klasy I Technikum usług fryzjerskich ćwiczą wykonywanie ondulacji wodnej, żelazkowej i warkoczyki a klasa III TUF strzyżenie, plecionki i manicure

• "No promil. No problem"

• Akcja "No promil, no problem". Stop pijanym kierowcom, w której, jak co roku, licznie wzięła udział nasza młodzież.Dziękujemy koordynatorowi happeningu - Pani D. Kalisz - Stach za wyjątkowo sprawne zorganizowanie przedsięwzięcia:)

• "Pasja, Profesja, Powołanie"

• W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pn. „Pasja, Profesja, Powołanie” nauczyciel przedmiotów gastronomicznych Pan Łukasz Szlęzak uczestniczył w warsztatach kulinarnych dla przedszkolaków. Wspierały go uczennice klasy 2b Technikum żywienia i usług gastronomicznych Roksana Gradek i Patrycja Dąbek. Patronat nad wydarzeniem objął starosta olkuski Bogumił Sobczyk

• Noc filmowa

• Piątek w naszej Szkole obfitował w wiele niezapomnianych wrażeń. Uroczyste ślubowanie klas pierwszych i pamiątkowe zdjęcia rano, a wieczorem warsztaty kulinarne - nauka pieczenia pizzy w "Laboratorium Smaku" oraz całonocne wspólne oglądanie filmów w sali gimnastycznej. Było smacznie, a niezapomniane wrażenia z nocy spędzonej w szkole zostaną z nami na długo. Opiekunami wieczoru byli dzielni Wychowawcy klas I Panie: Paulina Glanowska, Justyna Krzemień, Ewelina Kowalczyk i Katarzyna Żmudka. Dziękujemy:)

• Szkolne zawody

• 18 X odbyły się szkolne zawody w piłce nożnej, wzięło udział 7 drużyn. Mecz rozgrywany był w dwóch grupach systemem pucharowym.W pierwszym półfinale grały drużyny 1mw2 - 4a (1:0)w drugim półfinale zmierzyły się 3mzw - 2mtw (5:1)Mecz o III miejsce rozegrał się pomiędzy4a - 2mtw (0:3)Mecz finałowy stoczyły klasy:3mzw - 1mw2 (5:1).Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za sportową rywalizację.Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za sprawną organizację oraz również Pani Dyrektor SP Nr 3 za użyczenia boiska trawiastego.

• Zakopane - wycieczka wolontariuszy

• Jesienna wycieczka wolntariuszy do Zakopanego to już jest nasza coroczna tradycja . Jak co roku w pierwszej kolejności zwiedzamy naszą piękną Jurę poznając ją i ucząc się historii , geologii , przyrody podziwiamy urokliwe zamki , jaskinie w otoczeniu natury. Następny etap to nasze Tatry. Zakopane to miejsce , w którym nie można się nudzić , jest tyle miejsc , które warto zbaczyć. W tym roku zawędrowaliśmy na Polanę Rusinową , to dopiero były cudowne widoki, całe pasmo górskie jak "na dłoni" przy tak super pogodzie jaką mieliśmy można było podziwiać piękną panoramę.Wjazd na Gubałowkę także dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń. Oczywiście nie obyło się bez wspólnego ogniska oraz dyskoteki . Relaksowaliśmy się również na basenach termalnych po całodziennym spacerze po górach. Po trzech dniach wróciliśmy do domu z "bateriami " naładowanymi pozytywną energią.

• Pomoc dla naszej absolwentki

• W dniu 19.10.19r. wolontariusze, uczennice technikum usług fryzjerskich i technikum usług hotelarskich z ZS Nr4 zaangażowali się w akcję charytatywną dla absolwentki - Agnieszki Gil❤️Fantazyjne upięcia,kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, profesjonalna obsługa gości, pomoc w kuchni, zbiórka pieniędzy do puszek-to wszystko w wykonaniu wspaniałych uczniów naszej szkoły!

• Jesteśmy dumni!

• Brawo !!! Mamy I miejsce w Konkursie : „Mam zawód. Mam fantazję” w branży budowlanej - konkurencja VI: „Ścianka telewizyjna – system suchej zabudowy wnętrz”, który odbył się w Brzesku 15.10.2019 r. Nasi uczniowie -Kamil Zając i Szymon Krawiec otrzymali 34,50 punktów. Gratulujemy chłopakom i opiekunowi merytorycznemu - Pani Małgorzacie Kalńskiej!

• Mam zawód. Mam fantazję.

• Nasza Szkoła partnerem konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego II” w konkurencji: „Wariacje na temat monoporcji w kremie maślanym”. Organizatorem konkursu było Województwo Małopolskie – Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Kształcenia, a Patronat Honorowy objął Małopolski Kurator Oświaty. Uroczystego otwarcia dokonał Starosta Olkuski Pan Bogumił Sobczyk.

• Wyjazd do Teatru Zagłębia w Sosnowcu

• W czwartek, 3.10.2019r., grupa uczniw z klas: 3d,2b,2d,1a obejrzała spektakl pt. „Tartuffe” (wg.”Świętoszka” Moliera). Przedstawienie poprzedzone było spotkaniem z aktorem, panem Przemysławem Kanią (w „Tartuffe” gra rolę Walerego), który wprowadził w tajniki komedii , wyjaśnił kilka kwestii związanych ze sztuką, jej adaptacją, interpretacją. Spektakl zostawił masę emocji, a wymowne zakończenie – skłania do gorzkich refleksji (opiekę sprawowały nauczycielki: R.Kubańska, J.Gałka-Szczupak, M.Kocjan-Chmist)